L i i g u E d a s i

Broneeri aeg

INFECTED CELLAR

Jacob Jacke kelder peidab endas saladusi ja ohtu. Mehe salahobi oli teha erinevaid valgustkartvaid eksperimente. Katsetusteks tõi ta üle mere eksootilisi putukaid, nakatas neid ohtlikke viirustega ning eksperimenteeris erinevate mürkide ja kiiritusega. Keldrisse sattunud seltskond peab lahendama hulgaliselt ülesandeid, et pääseda enne kui seal olev radioaktiivsus neile püsivaid kahjustusi teeb. Samuti purunevad 60 minuti pärast putukate terraariumid kes on juba aastaid oodanud head kõhutäit.

HANGOVER HOSTEL

Sõbrad, kes on tulnud Pärnu mõnusalt aega veetma ja pidutsema, lähevad oma viimase peoga liiale ja ärkavad hommikul suure pohmakaga üles tundmatus keldris. Keldris hoitakse neid trellitud ruumis ja nende käed on lukustatud käeraudadesse. Seda mis juhtuma hakkab, ei kujutanud nad ette ka kõige kohutavamates õudusunenägudes. Nad on välja valitud ja nendest saavad vastu tahtmist elundidoonorid! Õnneks peab lihunik korra toast lahkuma ja neil tekib võimalus põgenemiseks, aga aega on ainult 60 minutit.

SECRET HOUSE

Uus ja seiklusterohke põgenemistuba on hetkel valmimisel..

Teadustuba OÜ on saanud starditoetust EAS’ilt, Euroopa Regionaalarengu Fondist. Starditoetust kasutatakse turunduskampaaniate ning personalikulude rahastamiseks. Ettevõte sai toetust summas 14971,20€. Ettevõtte eesmärk on edendada kohalikku turismi ja luua uusi töökohti.